נווה זמר, רעננה
GD Neve Zemer Raanana

Premium Upgraded Apartments

GD נווה זמר – דירות פרימיום משודרגות, במיקום מוביל ברעננה

 

 

 

 

פרויקט GD נווה זמר מציע דירות פרימיום משודרגות, הנמצאות במיקום הטוב ביותר של אחת השכונות האטרקטיביות בעיר רעננה. הפרויקט מציע דירות בתמהיל מגוון, במספר בנייני בוטיק בני חמש או שש קומות בלבד, עם מספר מצומצם של דירות בכל בניין.

כל הדירות שופצו ושודרגו לדרגת פרימיום לאחר תום תקופת השכרה קצרה. הן מוצעות כעת לכניסה מיידית, בשכונה תוססת, הנהנית כבר מיתרונות רבים: שפע של גינות, מתקני ספורט ומשחקים, מוסדות חינוך, קירבה לאזורי תעסוקה, מסחר ופנאי, וגם נגישות תחבורתית מצוינת.

GD נווה זמר מעניק אפשרות ליהנות מאיכות חיים גבוהה, לצד קהילה איכותית וחזקה. מרחבי מגורים מרווחים ומוקפדים עד הפרט האחרון יוצרים חוויית מגורים מושלמת – כמו בכל פרויקט של גיא ודורון לוי.

דירות מרווחות
סביבה ירוקה
מיקום מרכזי
בניה בסטנדרטים גבוהים
חינוך איכותי
נגישות לכבישים מרכזיים

Quality Living in Raanana

איכות חיים מעולה, באזור ירוק וגם שוקק

פרויקט GD נווה זמר נמצא ברעננה, בשכונת נווה זמר השוקקת, המעניקה לתושביה איכות חיים מעולה מכל בחינה.

השכונה ממוקמת בין ציר ויצמן ברעננה מדרום, לשדות הירוקים של מושבי השרון מצפון, ומציעה יתרונות רבים: אפשר לפגוש בה אוכלוסייה מגוונת, המקיימת חיי קהילה תוססים ונהנית מאיכות חיים גבוהה. היא  עשירה בגינות מטופחות, פארקים, מתקני ספורט ופנאי, מבני ציבור ומוסדות חינוך.

המיקום המצוין של נווה זמר בא לידי ביטוי בקירבה לאזורי מסחר רבים, לאזורי תעסוקה מתקדמת וגם לקמפוס האוניברסיטה הפתוחה של רעננה. קמפוס המצוינות של העיר רעננה – עבור ילדים מצטיינים ומחוננים – נמצא גם הוא בשכונה.

לשכונה נגישות תחבורתית מצוינת. היא קרובה לצירים מרכזיים (כביש מספר 4 וכביש מספר 531), וגם לתחנת הרכבת רעננה מערב.

 

הפרויקט

פרויקט GD נווה זמר מציע דירות בתמהיל מגוון, במספר בנייני בוטיק – בני חמש או שש קומות בלבד. הבניינים, הנהנים מהמיקום הטוב ביותר בשכונה, כוללים 10 עד 15 דירות בלבד. לכל דירה מחסן וחנייה, ובכל בניין יש חדר עגלות ואופניים.

הפרויקט נבנה בהתאם לעקרונות בנייה ירוקה, וכולל, בין היתר, מערכת אשפה פנאומטית מתקדמת.

 

חוץ
חוץ
<
>

Upgraded Premium Apartments from A to Z

לגור בדירות פרימיום משודרגות ומשופצות מא' ועד ת'

פרויקט GD נווה זמר מציע דירות פרימיום בתמהיל מגוון – לכניסה מיידית. הדירות שופצו מהיסוד לאחר שסיימו תקופת השכרה קצרה, וזכו לחידוש ושידרוג משמעותי. הן מאפשרות כניסה "חלקה" – ללא חששות מליקויי בנייה, ובלי לכלוך, אבק או רעש המלווים שכונות הנמצאות בתהליך בנייה.

אפשר לבחור בין דירות 4, 5 ו-6 חדרים, דופלקסים מפוארים, דירות גן מרווחות ודירות מיני-פנטהאוז מרהיבות.

כל הדירות תוכננו בהתאם לתפיסה העיצובית המוקפדת של גיא ודורון לוי. השילוב בין תקרות גבוהות – בגובה לא סטנדרטי של שלושה מטרים, לבין הקפדה על כל פרט בדירה, יוצר סביבת חיים מרווחת, שטופת אור ואוויר, ומרחב מחייה נעים ומזמין.

 

DETAILS MATTERS

פנים
פנים
<
>
THANK YOU
פנייתכם התקבלה בהצלחה.
חברתנו תיצור עמכם קשר
עם תחילת שיווק הפרויקט!
סגור>>